W tej części strony znajdą Państwo wszelkie informacje, jak nawiązać ze mną kontakt.

Uwaga!
Z uwagi na panująca pandemię, zmianie ulegają zasady pracy gabinetu oraz przyjmowania pacjentów. Proszę o zapoznanie się z wytycznymi umieszczonymi w zakładce Przed wizytą.

Jednocześnie informuję, że dla osób z ograniczoną możliwością poruszania się oraz będących w grupie podwyższonego ryzyka zakażenia wirusem COVID-19, utrzymana zostaje możliwość umówienia videoporady lub teleporady.

W takim przypadku proszę o kontakt bezpośrednio z lekarzem (pon.-pt., po godzinie 14:00): +48 605 034 504.

Neurolog Trójmiasto

Gdańsk Wrzeszcz, Quattro Towers
ul. Partyzantów 8/105
domofon 1105 + symbol dzwonka

Neurolog w Przywidzu

Przywidz, Arena Przywidz
ul. Szkolna 1

Rejestracja

W celu dokonania rejestracji wizyty, proszę skorzystać z telefonu podanego po prawej stronie. Dokonując rejestracji proszę podać adres placówki, w której chcą Państwo odbyć wizytę (Gdańsk Wrzeszcz lub Przywidz).

W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości, zachęcam do skorzystania z formularza kontaktowego poniżej.

Imię i nazwisko (wymagane)

E-mail (wymagane)

Numer kontaktowy (wymagane)

Temat wiadomości

Treść wiadomości

Informacje dotyczące danych osobowych:

1. Dane osobowe przetwarzane są w celu obsługi i realizacji wizyt pacjentów oraz w celach rozliczeń rachunkowych, na podstawie art. 6 pkt 1 lit. 2. i c) RODO.
2. Administratorem danych jest Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Małgorzata Bilińska z siedzibą w Gdańsku (80-124) przy ul. Świtezianki 3. Aby skontaktować się z nami, wyślij wiadomość pod e-mail: kontakt@doktorbilinska.pl lub zadzwoń pod numer tel. +48 733 030 188. Odbiorcami danych osobowych są obsługujące administratora hostingodawca i zewnętrzna obsługa księgowa.
3. Dane będą przechowywane w czasie niezbędnym do zrealizowania celu, maksymalnie przez okres 3-ech lat od daty zakończenia świadczenia usług (dane służące do obsługi i realizacji zamówienia) oraz 6-ciu lat (informacje rozliczeniowe).
4. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
5. Podanie danych jest dobrowolne, ale stanowi warunek realizacji wizyty lekarskiej. Niepodanie tych danych uniemożliwi jej wykonanie.